Οι Ελληνικές Ένοπλες Δυνάμεις συνεχίζουν να είναι σε πολύ υψηλό βαθμό ετοιμότητας, και ήδη υλοποιούνται σχέδια αυξημένης επαγρύπνησης. Δυστυχώς δεν μπορούμε να γράψουμε τίποτα περισσότερο, αλλά όλα τα σχέδια υλοποιούνται κατά γράμμα και το ΓΕΕΘΑ ελέγχει πλήρως την κατάσταση. Οι πληροφορίες περί απόσυρσης των δυνάμεων και την ύφεσης δεν ευσταθούν, προφανώς μια ακόμη απόδειξη … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η επιφυλακή συνεχίζεται, οι Ένοπλες Δυνάμεις εκτελούν το καθήκον τους, όλα βαίνουν καλώς, ας συνεχίσουμε έτσι.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί